• Kontrast
 • Tekst
 • Powiększenie
 • Skalowanie treści 100%
 • Aa Czcionka 100%
 • Wysokość linii 100%
 • Odstęp liter 100%

Godziny pracy: pn - pt 7:00-17:00, sobota 8:00 -16:00, niedziela nieczynne

Odśnieżanie dachów

Odśnieżanie dachów

Świadczymy usługę odśnieżanie dachów na terenie: Warszawa, Konstancin, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno.

Większość zarządców i właścicieli nieruchomości wie, że obowiązek odśnieżania dachów zgodnie z polskim prawem spoczywa na nich. Nie należy zapominać o tym obowiązku w okresie zimowym, ponieważ możemy bardzo żałować lekceważenia tych przepisów prawa.

Osoby które ucierpiały w wyniku nieprawidłowego stanu nieruchomości mogą domagać się od nas odszkodowania i zadośćuczynienia.

Pamiętajmy, że odśnieżanie dachów bez doświadczenia i odpowiedniego sprzętu jest bardzo niebezpieczne. Ponadto usuwanie śniegu i lodu z dachu przez osoby niedoświadczone może spowodować zniszczenie pokrycia dachu, co wiąże się z wysokimi kosztami naprawy. Z założenia wielu zarządców i właścicieli nieruchomości pozostawia śnieg na dachu z przeświadczeniem, że wkrótce sam stopnieje. Nie jest to rozsądna metoda, a obfite opady mokrego śniegu mogą szybko zmienić nasze podejście. W ostatniej chwili znalezienie profesjonalnej firmy zajmującej się odśnieżaniem dachów jest bardzo trudne. Po kilku sezonach takich oszczędności dach wymaga remontu i wiąże się to z kilkukrotnie większymi kosztami niż odśnieżanie.

Oferujemy usługę: odśnieżanie dachów w Warszawie i okolicznych miejscowościach, takich jak: Konstancin, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki.

W ramach świadczonej usługi odśnieżania dachów wykonujemy:

- usuwanie sopli Warszawa i okolice

- usuwanie nawisów śnieżnych Warszawa i okolice

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług stała na jak najwyższym poziomie i odpowiadała Państwa oczekiwaniom. Posiadamy wymagane uprawnienia zapewniając należyte i szybkie wykonanie usługi.

Koszt odśnieżania dachów w Warszawie oraz okolicznych miejscowościach (Konstancin, Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) są dużo mniejsze niż ewentualne naprawy spowodowane przez zaniedbywanie odśnieżania.

Zapraszamy do kontaktu. Wykonamy dla Państwa bezpłatną wycenę usługi.

Co nas wyróżnia?


30 lat doswiadczenia
Wykwalifikowana kadra
Specjalistyczne uprawnienia
Profesjonalne doradztwo
Kontakt
P.P.H.U. Las i Ogród Marcin Ołów
ul. Gajowa 2
05-506 Wilcza Góra
powiat Piaseczno k. Warszawy

tel. +48 504 091 797
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skład drewna
Adres
ul. Wspólna 13,
05-503 Głosków
Godziny otwarcia
 • poniedziałek - piątek
  7:00 - 17:00
 • sobota
  8:00 - 16:00
 • niedziela
  nieczynne

Copyright © Wszelkie prawa zasteżone.

Projekt i realizacja itee.pl